Shopping cart

Subtotal: $4398.00

View cart Checkout

KURUMSAL

About
shape

25

Yıllık Bir Birikim

shapeHakkımzda

Bom Bilişim A.Ş Kimdir ?

Teknoloji ürün ve hizmetlerin en iyisine, yüksek hızla ve güvenle ulaşmak, işletmeler için her geçen gün daha da yaşamsal ve gerekli. Bu nedenle teknoloji çözümlerinin dağıtımı, dolaşımı vekurulumu hızlı ve kusursuz gerçekleşmelidir. Çünkü başarı; hedeflerinize yönelirken tüm süreçlerde rakiplerinize göre kesintisiz tasarruf sağlayabilmeniz ve rekabet gücünüzü en yüksek seviyeye çekebilmeniz ile doğru orantılıdır. Bu hizmeti güleryüz ve hizmet kalitesiyle BOM A.Ş de birleştirmektedir.

Her türlü kişisel bilgisayardan veya sunucu,storage, bilgisayar çevre birimlerine, ip kameradan yazılıma kadar geniş bir ürün portföyü bulunan, 2000 yılında faaliyete geçen Arge Grup firmasının ortakları profesyonel servis ve çözüm ihtiyacının her geçen gün daha fazla önem arz ettiğini görerek 2008 yılında Bilişim Onarım Merkezi(BOM) u kurmuşlar. 2016 yılında ise Anonim Şirketi haline getirmişlerdir.

Misyonumuz

  • Teknoloji sektöründe müşteri beklentisi ve ihtiyaçlarının doğrultusunda satış öncesi, satış ve satış sonrası servis hizmetlerinde ve çözümlerinde en güvenilir ve en verimli biçimde üstün hizmet sunmak.
  • Sektördeki öncü rolümüzü koruyarak, pazar payımızı artırmak.
  • Daimi müşteri memnuniyeti ve sadakatini sağlamak.
  • Kanunların üstünlüğüne riayet etmek, işimizi bir bütünlük içinde yönetmek, nerede olursak olalım fertlerin hassasiyetlerine ve kişi haklarına saygılı olmak

Vizyonumuz

  • BOM A.Ş teknolojinin son gelişmelerine, yeniliklere önem verir yeni projeler ürün ve hizmetler geliştirir ve bunları uygular.
  • Müşterimize, dürüstlüğe ve ticaret ahlakına duyduğumuz saygı anlayışımız daimi olacaktır.
  • Amacımız ürünlerimizle, verdiğimiz hizmet ile çalışma metotlarımız ile sürekli en mükemmele ulaşma doğrultusunda olacaktır.
  • Hizmet almak için bizi tercih eden müşterilerimiz, karşılığında ürün kalitesi, hizmet kalitesi ve herşeyden önemlisi kaliteli ürün (hizmet) satın almış olacaktır.
  • BOM A.Ş her zaman ve heryerde sunduğu iş sonrası servis hizmetleri ile müşteri memnuniyetini maksimum noktada tutmayı hedeflemektedir. Eğitimli personellerimiz müşteri ilişkilerini profesyonel, saygın ve anlayışlı bir şekilde yürütür.
  • BOM A.Ş kar politikasının ötesinde ürün ve hizmet kalitesine önem vermektedir.

 

 

Icon

25+

Uzman Personel

Icon

100+

Ürün

Icon

23+

Yıllık Tecrübe

Icon

3700+

Müşteri Memnuniyeti